PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "OBRAZY Z ŻYCIA BŁ. KS. STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO"

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 5 marca 2024r r. rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego”.

Celem konkursu było wychowanie do wartości poprzez przedstawianie sylwetek postaci Wielkich Polaków, szczególnie związanych z regionem kujawsko-pomorskim.

Do Zespołu Szkół nr 19 im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego w Toruniu wpłynęło wiele prac plastycznych z kilkunastu szkół naszego województwa.

ETAP SZKOLNY W ZS 19

LENA GRAJKOWSKA - kl IVA

NIKODEM GOLIŃSKI – kl VIIB

III miejsce:

PRACA ZBIOROWA 75 TORUŃSKIEJ DRUŻYNY HARCERSKIEJ NIEPRZETARTEGO SZLAKU PRZY ZS 19 W TORUNIU

wyróżnienie:

RYSZARD PIÓRKOWSKI - kl IV B

KATEGORIA KLAS IV-VI

LENA KOZŁOWSKA – SP 5 w Toruniu, klasa IV

ALICJA SOBIESZEK – SP 31 w Toruniu, kl V

ZUZANNA BOGUN – SP w Zelgnie, kl IV

wyróżnienie:

IGA BUTKIEWICZ – SP 31 w Toruniu

KATEGORIA KLAS VII -

specjalne wyróżnienie

RENATA JAGIELSKA – WTZ „BRATANKI” w Toruniu

FAUSTYNA  JARANOWSKA, SP w Łasinie, kl, VII

ELIZA JAŚNIEWSKA SP 31 w Toruniu

DAWID KUŁAKOWSKI SP im. Ziemi Michałowskiej w Szczuce, kl VII

Na podsumowanie konkursu zapraszamy w środę - 13 marca o godz. 14.00 do stołówki szkolnej w ZS 19 w Toruniu. Po wręczeniu nagród zapraszamy na warsztaty plastyczne              z marmurkowania papieru.

GRATULUJEMY!!!!